Реклама та співпраця

Про нас

Та4ани — молодий автомобільний проєкт, проте це не завадило нам за п’ять роки існування продемонструвати своїм відвідувачам близько 210 000 сторінок різноманітного контенту на автомобільну тематику.
За час свого існування, ми спромоглися зібрати аудиторію прихильників із сотень людей, яка щодня зростає. Наша ідея полягає у тому, аби об’єднати українських автовласників та просто автолюбителів на одній платформі, незалежно від вподобань щодо марок та моделей транспортних засобів.
Таким чином лояльність автолюбителів до нашого проекту постійно зростає. Якщо Ви маєте бажання, аби така лояльність зростала й до Вашої компанії/бренду/товару/послуги ми можемо Вам у тому допомогти.

Наша аудиторія

В основній частині у нас молода чоловіча аудиторія платоспроможного віку. Втім, деяку частину аудиторії займають і жінки, які цікавляться автмобільною тематикою, що, безумовно, збалансовує загальний образ нашого відвідувача та є однозначним плюсом для будь-якого рекламодавця .

Що ми можемо Вам запропонувати?

1) Розміщення рекламних зображень (банерів) у десктопній версії  нашого сайту;
Ми можемо вам запропонувати як локальні так і наскрізні місця. Для усіх варіантів ми безкоштовно надаємо можливість налаштування таргетингу за наступними критеріями:
1) Країна;
2) Місто;
3) Зареєстрований \ не зареєстрований користувач;
4) Стать (тільки для зареєстрованих користувачів).
Наскрізні місця – це ті, що видно на будь-якій сторінці нашого сайту. Вони мають найвищу ефективність як з точки зору реклами, так і економіки. Замовивши банери із цієї категорії ви матимете найвищий показник охоплення аудиторії.
Наскрізний банер №1. 
Найефективніше місце реклами на нашому сайті. Не помітити його не можливо. Завантаження будь-якої веб-сторінки здійснюється з верхньої її частини. Тому користувачі бачитимуть вашу рекламу кожного разу, зайшовши на наш сайт, а також при кожному оновлені сторінки.
Наскрізний банер №2. 
Ще одне чудове місце для вашого реламного блоку. Користувачі бачитимуть вашу рекламу щоразу, коли споживатимуть контент нашого сайту, адже даний банер буде видно вже після першого скролу сторінки, який вчиняють майже усі користувачі, аби перейти, наприклад, до прочитання публікації, чи вивчення коментарів. Ми не обмежуємо висоту вашого банера і готові до її обговорення. Це не вплине на вартісь оренди рекламного місця. Єдине на що ми наполягатимемо, це те, що висота повина бути адекватною.


Локальні рекламні місця – це ті, які розміщуються на певних конкретних сторінках. Вони маються менше охоплення аудиторії, втім, не всім рекламодавцям це необхідно. За допомогою локальних рекламних місць можна економно розмістити рекламу лише там, де це необхідно й найбільш ефективно.
Локальний банер №1.
Даний банер розміщується виключно на сторінках публікацій (блоги\бортові журнали) наших користувачів. Має високу ефективність, оскільки завжди потрапляє в точку зору користувача, навіть тоді, коли користувач відмовився від подальшого перегляду сторінки.
Локальний банер №2.
Не дивлячись на невеликий формат, даний банер може показувати високы результати ефективності, оскільки його потрапляння в поле зору користувача обумовлене тим, що, по-перше, усі полюбляють читати коментарі до публікацій, по-друге, блок “перегляньте також” являє собою ще один елемент швидкої навігації. В обох випадках потрапляння банера на очі користувача гарантоване.
2) Розміщення рекламних зображень (банерів) у мобільній версії  нашого сайту;
Локальний банер №1.
Даний банер розміщується виключно на сторінках публікацій (блоги\бортові журнали) наших користувачів. Має високу ефективність, оскільки завжди потрапляє в точку зору користувача, навіть тоді, коли користувач відмовився від подальшого перегляду сторінки.
3) Написання публікацій із поміткою: “На правах реклами” у кінці публікації;
Ми можемо розмістити Ваш текст, або написати його. Таким текстом може бути розповідь про Вашу компанію, продукт, огляд чи тест Вашого товару тощо.
Переваги цього варіанту полягають у тому, що такий матеріал не буде видалятись (як банери), а на рівні з іншими публікаціями піде до архіву. Це означає, що пошукові системи продовжуватимуть знаходити його і видавати читачам посилання на їхні запити. Варто лише підібрати цікаві для Вас ключові слова.
4) Публікація реклами в нашому Instagram.
Ми лише нещодавно почали розвивати свій профіль  Інстаграм, проте, не дивлячись на це, вже зараз маємо непогані результати. За тиждень ми маємо близько 6 тисяч показів й 2-х тисяч охоплення.
Реклама здійснюєтья у форматі посту, або сторіс. Пост розміщюється на 24 години.
Ми також можемо розмістити Ваш текст (під постом), або написати його. Таким текстом може бути розповідь про Вашу компанію, продукт, огляд чи тест Вашого товару тощо.

Вартість

 Вид реклами  Умови
 Банери (десктоп) Вартість (доба)*  Вартість (90 діб)
 Наскрізний банер №1  350 грн/доба 31 500 25 000 грн
 Наскрізний банер №2  250 грн/доба 22 500 18 00 грн
 Локальний банер №1  300 грн/доба 27 000  24 000 грн
 Локальний банер №2   200 грн/доба 18 000  15 000 грн
 Комплекс (усі місця) 1 100 800 грн/доба 72 000 55 000 грн
Банери (мобільна версія) Вартість (доба)* Вартість (90 діб)
Локальний банер №1  700 грн/доба 63 000 55 000 грн
Реклама в Інстаграм Пост Сторіс
 500 грн/доба 250 грн/доба
 Текстові публікації  До 5 тис. символів,
не більше двох посилань
Більше 5 тис. символів,
не більше трьох посилань
Рекламна публікація (Ваша підготовка)  1 500 грн  2 000 грн
Рекламна публікація (наша підготовка)  2 500 грн  3 000 грн
 Розробка банерів  від 1 000 грн**
* мінімальне замовлення: 7 діб;
** у межах наших умінь та можливостей .
5) Комерційний аккаунт.

Займаєтесь бізнесом в автосфері? Маєте СТО, автомагазин чи автосалон? А можливо ви гарний автомайстер, чи власник автомийки? Тоді залучайте нових клієнтів за допомогою комерційного аккаунту на Та4анах! Просто спробуйте. Це безкоштовно!

Якщо Вас не влаштовують наші загальні умови, ми готові розглянути будь-які індивідуальні пропозиції щодо реклами.
З питань реклами та співпраці звертайтесь:
mail@ta4anu.com.ua