Реклама та співпраця

Про нас

Та4ани — молодий автомобільний проект, проте це не завадило нам за чотири роки існування продемонструвати своїм відвідувачам близько 185 000 сторінок різноманітного контенту на автомобільну тематику.
За короткий час свого існування, ми спромоглися зібрати аудиторію прихильників із сотень людей, яка щодня зростає. Наша ідея полягає у тому, аби об’єднати українських автовласників та просто автолюбителів на одній платформі, незалежно від вподобань щодо марок та моделей транспортних засобів.
Таким чином лояльність автолюбителів до нашого проекту постійно зростає. Якщо Ви маєте бажання, аби така лояльність зростала й до Вашої компанії/бренду/товару/послуги ми можемо Вам у тому допомогти.

Наша аудиторія

В основній частині у нас молода чоловіча аудиторія платоспроможного віку. Втім, деяку частину аудиторії займають і жінки, які цікавляться автмобільною тематикою, що, безумовно, збалансовує загальний образ нашого відвідувача та є однозначним плюсом для будь-якого рекламодавця .

Що ми можемо Вам запропонувати?

1) Розміщення рекламних зображень (банерів);
Ми можемо вам запропонувати як локальні так і наскрізні місця. Для усіх варіантів ми безкоштовно надаємо можливість налаштування таргетингу за наступними критеріями:
1) Країна;
2) Місто;
3) Зареєстрований \ не зареєстрований користувач;
4) Стать (тільки для зареєстрованих користувачів).
Наскрізні місця – це ті, що видно на будь-якій сторінці нашого сайту. Вони мають найвищу ефективність як з точки зору реклами, так і економіки. Замовивши банери із цієї категорії ви матимете найвищий показник охоплення аудиторії.
Наскрізний банер №1. 
Найефективніше місце реклами на нашому сайті. Не помітити його не можливо. Завантаження будь-якої веб-сторінки здійснюється з верхньої її частини. Тому користувачі бачитимуть вашу рекламу кожного разу, зайшовши на наш сайт, а також при кожному оновлені сторінки.
Наскрізний банер №2. 
Ще одне чудове місце для вашого реламного блоку. Користувачі бачитимуть вашу рекламу щоразу, коли споживатимуть контент нашого сайту, адже даний банер буде видно вже після першого скролу сторінки, який вчиняють майже усі користувачі, аби перейти, наприклад, до прочитання публікації, чи вивчення коментарів. Ми не обмежуємо висоту вашого банера і готові до її обговорення. Це не вплине на вартісь оренди рекламного місця. Єдине на що ми наполягатимемо, це те, що висота повина бути адекватною.


Локальні рекламні місця – це ті, які розміщуються на певних конкретних сторінках. Вони маються менше охоплення аудиторії, втім, не всім рекламодавцям це необхідно. За допомогою локальних рекламних місць можна економно розмістити рекламу лише там, де це необхідно й найбільш ефективно.
Локальний банер №1.
Даний банер розміщується виключно на сторінках публікацій (блоги\бортові журнали) наших користувачів. Має високу ефективність, оскільки завжди потрапляє в точку зору користувача, навіть тоді, коли користувач відмовився від подальшого перегляду сторінки.
Локальний банер №2.
Не дивлячись на невеликий формат, даний банер може показувати високы результати ефективності, оскільки його потрапляння в поле зору користувача обумовлене тим, що, по-перше, усі полюбляють читати коментарі до публікацій, по-друге, блок “перегляньте також” являє собою ще один елемент швидкої навігації. В обох випадках потрапляння банера на очі користувача гарантоване.
2) Написання публікацій із поміткою: “На правах реклами” у кінці публікації;
Ми можемо розмістити Ваш текст, або написати його. Таким текстом може бути розповідь про Вашу компанію, продукт, огляд чи тест Вашого товару тощо.
Переваги цього варіанту полягають у тому, що такий матеріал не буде видалятись (як банери), а на рівні з іншими публікаціями піде до архіву. Це означає, що пошукові системи продовжуватимуть знаходити його і видавати читачам посилання на їхні запити. Варто лише підібрати цікаві для Вас ключові слова.

Вартість

 Вид реклами   Умови
 Банери   1 місяць (30 днів)  3 місяці (90 днів)
 Наскрізний банер №1  4 000 грн  10 000 грн
 Наскрізний банер №2  2 000 грн  5 000 грн
 Локальний банер №1  1 000 грн  2 500 грн
 Локальний банер №2  500 грн  1 250 грн
 Комплекс (усі місця)  6 000 грн  15 000 грн
 Текстові публікації  До 5 тис. символів,
не більше двох посилань
Більше 5 тис. символів,
не більше трьох посилань
Рекламна публікація (Ваша підготовка)  1 000 грн  1 500 грн
Рекламна публікація (наша підготовка)  2 000 грн  3 000 грн
 Розробка банерів  від 1 000 грн*
* у межах наших умінь та можливостей.
Якщо Вас не влаштовують наші загальні умови, ми готові розглянути будь-які індивідуальні пропозиції щодо реклами.
З питань реклами та співпраці звертайтесь:
mail@ta4anu.com.ua