Про проєкт “Та4ани”

Вітаємо, шановні читачі! У зв’язку з початком війни росії проти України багато російських сервісів, якими користувались українські автомобілісти стали (стануть) недоступними з морально-технічної точки зору. У зв’язку з цим в українських користувачів рано чи пізно постане питання пошуку альтернативи.

У зв’язку з цим хочемо детальніше ознайомити вас із проєктом “Та4ани”.

Отже, “Та4ани” було засновано 10 жовтня 2014 року як соціальну мережу українських автомобілістів, об’єднаний автоклуб України, де кожен автовласник чи просто автолюбитель може знайти однодумців, дістати корисну інформацію чи знайти допомогу.

Базовими функціями нашого сайту били бортові журнали автомобілів наших користувачів, та їхні блоги. Можна було писати дописи про свою машину, життя, подорожі, ремонти, ділитися досвідом. Також можна було підписатися на якогось цікавого вам автовласника та його автомобіль та читати стрічку новин з автомобільної тематики.

Згодом за 7 років існування було створено декілька корисних сервісів:

Та4ани “Ринок” – це сервіс з продажу перевірених авто з історією. Ідея полягала в тому, аби зміна власника автомобіля не припиняла його бортовий журнал. Власники змінюються, автомобільна історія лишається. Проадавати на даному ринку можна лише ті авто, які мають бортовий журнал на сайті “Та4ани”.

Та4ани “Business” (https://business.ta4anu.com.ua/) – це платформа для цивілізованого просування послуг в автоіндустрії. Якщо ви займаєтесь бізнесом в автосфері, наприклад, маєте СТО, автомагазин чи автосалон, а можливо, ви гарний автомайстер, чи власник автомийки, чи вмієте “прошивати” автомобілі або встановлювати сигналізації, ви можете зареєструвати собі аккаунт за відповідним типом та просувати себе на ринку, публікувати результати своїх робіт, спілкуватися з потенційними клієнтами, збирати відгуки тощо. На такі боги користувачі мають змогу підписатися і відсліковувати інформацію через власну стрічну новин.

Та4ани “Автоівенти” – до початку війни в Україні щодня відбувались різноманітні автоподії у всіх регіонах нашої країни. Легальні та нелегальні перегони, автовиставки, “сходки”, зустрічі, змагання тощо. Таким чином було запущено сервіс, який збирав інформацію в одному місті і давав можливість розсилати запрошення учасникам.

Та4ани “WANTED” – у 2016 році засновник проєкту став жертвою автовикрадачів і з того моменту було розпочато розробку платформи спільного пошуку вкрадених авто. Система працює таким чином: читачам періодично демонструється інформація про вкрадений автомобіль, якщо даний відувач бачив схоже авто із вказаними прикремати, він може залиши власнику геомітку.

 

Також ми запустили полегшену мобільну версію сайту.

 

На сайті “Та4ани” ще багато різноманітного функціоналу та контенту, про який важко розповісти в одній коротенькій публікації. Краще один раз побачити:

https://www.ta4anu.com.ua/

Залишити відповідь