Та4ани WANTED – БЕЗКОШТОВНА соціальна програма взаємного пошуку викрадених транспортних засобів.

Українці — народ дуже працьовитий. Щодня тисячі чоловіків та жінок йдуть працювати на фабрики, заводи, шахти, магазини. Працюють вони дуже важко. По 8-12 годин, а деякі й по 15. От тільки оцінюється цей труд, на жаль, в три копійки. Тим не менш, люди не падають духом. Відкладають кошти із мізерних зарплат. Хтось бере на себе величезні кредити. І все заради того, аби відчути себе частиною автомобільного світу. Ні, не на Мерседесі, а на простих Жигулі, чи Таврії. Хоча б так. Зате не пішки.

Є й інші “українці”. Так, лапки тут не помилково. То є пласт покидьків, гидоти й бидла, яке не варте нічого. Як нічого воно (бидло) не може й в житті, бо, знову ж таки, нічого із себе не представляє. Подібні персони ошиваються нічними вулицями і займаються тим, що викрадають у нормальних людей їхні авто. Цим вони “заробляють” на життя.  Жодної соціальної ролі. Жодної соціальної користі. Лише збитки.  Законодавець вже багато років зволікає з адекватною оцінкою подібної діяльності та не змінює рівень кримінальної відповідальності за дані злочини. Це ще більше стимулює бездарів до здійснення угонів.

Але ми на це вплинути ніяк не маємо змоги. А що ж робити? — запитаєте. Відповідь досить проста й банальна. Об’єднуватись та допомогати собі. Не за гроші. За ідею. За солідарність. Ми ж одна вилика спільнота — АВТОМОБІЛІСТИ.

Саме тому ми запускаємо дану соціальну програму.

Та4ани WANTED – БЕЗКОШТОВНА соціальна програма взаємного пошуку викрадених транспортних засобів.

В середеньому у нашій країні викрадають до 20 автівок за добу (враховуютья лише ті, що викрадені у безпоcередніх власників та про які заявлено до правоохоронних органів).

З початком війни та окупації України, проблема автоугонів з кожним роком наберає все більше обертів. Це пов’язано із тим, що, по-перше, з’явилиcя нові ринки збуту крадених авто: ОРДЛО, Абхазія, РФ, по-друге, зі східних регіонів було переміщено значну кількість кримінальних елементів.

Як працює програма?

  1. Ви дізнались, що автокрадії заволоділи вашим автомобілем;
  2. Ви викликали копів та написали заяву про викрадення. Молодці! Перший крок для повернення свого авто зроблено! Але, на жаль, цього не достатньо…
  3. Додайте інформацію про своє авто, заповнивши просту форму з ключовою інформацією;
  4. Наш сайт читають тисячі автолюбителів. Ми демонструватимемо оголошення про викрадення вашого авто у найпомітніших місцях нашого сайту. Кожного дня;
  5. Ми попросимо лояльних користувачів нашого сайту звертати увагу на дорогах та залишити інформацію про ваше авто, якщо його буде помічено. Перевіряйте контрольні точки самостійно, або повідомте вашого слідчого;

 

Слідуйте простим інструкціям на сайті та додавайте своє авто у систему розшуку.

Вдалих пошуків!

Залишити відповідь