Ринок авто з історією

Для багатьох автомобіль – це не просто засіб для пересування, а частинка життя, член родини, якщо хочете. Коли настає час прощатися, це перетворюється на психологічну травму для продавця.

Ми придумали як можна полегшити страждання 🙂

Представляємо вам новий розділ нашого сайту: “Ринок авто з історією”.

Тепер кожен автомобіль із вашого гаражу можна виставити на продаж, а потім, коли ви його продасте, у вас буде можливість передати автомобіль до профілю нового власника із збереженням усієї історії, яку ви прожили разом із ним. Новий власник не зможе змінити чи відредагувати записи, які зробили ви, втім він зможе доповнити вашу історію новими записами в БЖ автомобіля. Таким чином, у вашого автомобіля буде друге віртуальне життя і ви зможете за ним спостерігати.

Як продати автомобіль?

Для початку потрібно зареєструвати та авторизуватись на сайті.

Після цього перейти до розділу “Ринок” та натиснути кнопку “Продати авто”:

Якщо у вашому гаражі порожньо, потрібно буде додати автомобіль на сайт, заповнивши просту форму. Якщо ж автомобілі вже було додано, то у вас відкриється перелік вашого гаражу. Оберіть авто, яке хочете продати та натисніть відповідну кноку.

 

Після цього вам потрібно буде ввести суму коштів, за яку ви готові продати автомобіль і на цьому процедура виставлення авто на продаж закінчена!

 

Залишити відповідь