Вхід в один клік через Вконтакте.

Системи реєстрації, де користувачі повинні власноруч заповнювати довжилезні реєстраційні форми — минуле сторіччя. Майбутнє за миттєвою реєстрацію за допомогою BankID, або профільнии даними із соціальних мереж.

Ідея в тому, що користувач один раз зареєструвавшись в улюбленій соціальній мережі може використовувавти ці дані на інших Інтернет-сайтах, які вимагають авторизації користувача.

Та4ани йдить у ногу із трендами, тому ми вже давно розробили та впровадили систему реєстрації на нашому сайті через соціальну мережу Вконтакте.

Якщо Вам лінь реєструватись власноруч, Ви можете зробити це автоматично. Для цього потрібно натиснути на іконку соціальної мережі Вконтакте.

Після цього Ви будете автоматично авторизовані. Зверніть увагу, що автоматично сгенеровані логін та пароль усе одно прийдуть на Вашу електронну адресу. Це на той випадок, якщо у Вас колись з’явиться бажання авторизуватись у ручному режимі.

Для тих, хто вже зареєструвався на нашому сайті в ручному режимі, але має бажання авторизовуватись без введення логіну та паролю, є можливість прив’язати свій профіль у соціальній мережі Вконтакте із профілем на Та4анах.

Для цього перейдіть у розділ “Редагувати профіль”

Потім перейдіть на вкладу “Прив’язка до соцмереж”

та натисніть на іконку Вконтакте. Якщо Ви усе зробили правильно, то побачите таке:

Тепер Ви можете авторизовуватись шляхом простого натискання на іконку “Вконтакте”.

Залишити відповідь