Beta 2.0

Інтернет-тренди настільки швидкоплинні, що для того, аби встигати їх впроваджувати потрібна ціла армія програмерів, дизайнерів та СЕОшників. Таких у нас нема, тому ми впроваджуємо лише ті зміни, які дійсно мають якесь функціональне навантаження.

Отож після того, як Гугл надіслав нам листа про те, що викине нас на задвірки своєї пошукової видачі, бо у нас сайт, відітє лі, погано відображається на їхніх Нексусах, ми задумались над адаптивним дизайном.

Вдосталь порившись на Гітхабі та переглянувши десятки готових напрацювань від різноманітних розробників, ми дійшли висновку, що легкого шляху нема й почали із знайденого матеріалу ліпити щось своє. Зліпили…

Ростягли сайт на весь екран, усі інформаційні блоки замінили на адаптивні, додали стилі для меню, яке з’являється на смартфонах та планшетах. Готово! Пайдеть!

Потім усе це необхідно було тестувати. Почали… Йоханий бабай! Скільки ж глюків познаходили. Можна було редагувати інформацію про чужі автомобілі. Змінювати їхні дані. Профіксили.

Зараз усе працює стабільно, проте ми не впенені, що Альфа стала повноцінною Бетою і Ви не знайдете ще якісь глюки. У такому разі ми будемо дуже вдячні, якщо Ви повідомите нас про таке.

 

Залишити відповідь