Реклама та співпраця

Про нас

Та4ани — молодий автомобільний проект, проте це не завадило нам за два роки існування продемонструвати своїм відвідувачам близько 100 000 сторінок різноманітного контенту на автомобільну тематику.
За короткий час свого існування, ми спромоглися зібрати аудиторію прихильників із сотень людей, яка щодня зростає. Наша ідея полягає у тому, аби об’єднати українських автовласників та просто автолюбителів на одній платформі, незалежно від вподобань щодо марок та моделей транспортних засобів.
Таким чином лояльність автолюбителів до нашого проекту постійно зростає. Якщо Ви маєте бажання, аби така лояльність зростала й до Вашої компанії/бренду/товару/послуги ми можемо Вам у тому допомогти.

Наша аудиторія

У нас збалансована аудиторія (жінки/чоловіки) платоспроможного віку (від 18 до 54 років).

Що ми можемо Вам запропонувати?

1) Розміщення рекламних зображень (банерів);

Варіант №1. Головна сторінка — точка входу відвідувача на сайт, адже саме тут публікуються анонси “свіжих” матеріалів. Варіант №1 привабливий тим, що інформація про Вас буде завжди знаходитись у полі зору наших читачів.
Варіант №2 має перевагу у тому, що рекламна інформація знаходитиметься під кнопками навігації між сторінками. Це означає, що банер у будь-якому разі буде знаходитись під прямим поглядом відвідувача.
Варіант №3 цікавий тим, що Ваші рекламні матеріали будуть знаходитись безпосередньо на сторінках самих публікацій (усіх)! Саме на ці сторінки ми публікуємо прямі посилання у соціальних мережах. Саме сторінки з нашими унікальними матеріалами є рушієм до набрання великої кількості переглядів. Хочемо звернути Вашу увагу на те, що читачі заходять на такі сторінки неодноразово, адже внизу сторінки реалізована система коментарів до публікацій. Читачі коментують і повертаються, аби прочитати відповіді на свої коментарі. Оскільки сторінка кожен раз завантажується із верхньої частини, то Ваші рекламні матеріали будуть неодноразово знаходитись у полі зору відвідувачів.
2) Написання публікацій із поміткою: “На правах реклами” у кінці публікації;
Ми можемо розмістити Ваш текст, або написати його. Таким текстом може бути розповідь про Вашу компанію, продукт, огляд чи тест Вашого товару тощо.
Переваги цього варіанту полягають у тому, що такий матеріал не буде видалятись (як банери), а на рівні з іншими публікаціями піде до архіву. Це означає, що пошукові системи продовжуватимуть знаходити його і видавати читачам посилання на їхні запити. Варто лише підібрати цікаві для Вас ключові слова.
3) Реклама у дайджесті.
Ми можемо виділити для Вас одну сторінку A4 (одразу після титульної) під Вашу інформацію.

“Та4ани digest magazine” — це електронне видання, що містить підбірку матеріалів, які були опубліковані на даному сайті. Дайджест створений для тих, хто не має багато часу, аби щодня перевіряти оновлення на нашому сайті, але хоче іноді почитати щось коротеньке та цікаве про автомобілі. Дайджест доступний у будь-який момент для безкоштовного завантаження.

Послуга включає в себе розсилку* Дайджеста із Вашими матеріалами на 1 390 000 електронних адрес фізичних та юридичних осіб України!
*Послуга розсилки замовляється у інформаційного агенства “Туше”, не є спамом, і здійснюється виключно на адреси підписників агенства.

Примітка. Ми не зазначаємо вимоги до розміру банерів. Ми готові робити Вашу рекламу максимально ефективною, але розміри Ваших рекламних зображень мають бути адекватними

Вартість

 Вид реклами   Умови
 Банери   1 місяць (30 днів)  3 місяці (90 днів)
 Варіант 1  150 USD  400 USD
 Варіант 2  100 USD  250 USD
 Варіант 3  200 USD  550 USD
 Комплекс (1+2+3)  400 USD  1100 USD
 Текстові публікації  До 5 тис. симв. Більше 5 тис. симв.
 Рекламна публікація (Ваша підготовка)  100 USD  300 USD
 Рекламна публікація (наша підготовка)  200 USD  600 USD
 Комплекс (банери + 1 публікація)  1150 USD  1350 USD
 Реклама у Дайджесті  Ваша підготовка   Наша підготовка 
 Сторінка А4 (після титульної)  300 USD  500 USD
 Розробка банерів   від 50 USD  безкоштовно*
* у межах наших умінь та можливостей.
Якщо Вас не влаштовують наші загальні умови, ми готові розглянути будь-які індивідуальні пропозиції щодо реклами.
З питань реклами та співпраці звертайтесь:
mail@ta4anu.com.ua